Nabídka práce ošetřovatel/ka zvířat v zoologické zahradě Tábor - Tábor

S novou nabídkou volného pracovního místa OŠETŘOVATEL/KA ZVÍŘAT V ZOOLOGICKÉ ZAHRADĚ TÁBOR v lokalitě Tábor přichází na pracovní trh ke dni 08.06.2022 firma - zaměstnavatel Zoologická zahrada Tábor, a.s. (04074025). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ošetřovatel/ka zvířat v zoologické zahradě Tábor
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví (volná místa na Táborsku)
Kultura a sport (volná místa na Táborsku)
Profesní zařazení:
Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zoo
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.06.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Perspektivní zaměstnání v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.
Náplň práce:
- Krmení a ošetřování zvířat
- Dohled nad zdravotním stavem zvířat
- Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor
- Úklid, čištění a údržba prostorů pro ustájení zvířat (výběhů, kotců, klecí, zimovišť, stájí, voliér…) a vybavení
- Shromažďování a zaznamenávání informací o zvířatech, např. o jejich hmotnosti, velikosti, fyzickém stavu, provedených ošetřeních, předepsané léčbě a příjmu potravy
- Práce na směny

Co od Vás očekáváme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání se specializací na chovatelství zvířat, zootechniku či veterinární obor
- Manuální zručnost, fyzickou zdatnost, chuť pracovat
- Kladný vztah ke zvířatům
- Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu.

Co Vám dá výhodu:
- Praxe a znalost problematiky chovu zvířat
- Vlastní zkušenosti s chovem zvířat
- ŘP skupiny B, T.

Nabízíme:
- Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
- Výborné finanční ohodnocení
- Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru
- Příjemné pracovní prostředí v souladu s přírodou
- Příležitost i pro absolventy.

Finanční ohodnocení:
Roční mzda: 300.000 - 360.000,- Kč
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře nebo e-mailem. Takovým odesláním udělujete dobrovolně společnosti Zoologická zahrada Tábor, a.s. souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici u společnosti Zoologická zahrada Tábor, a.s dle Zásad zpracování osobních údajů společnosti Zoologická zahrada Tábor, a.s uvedených na www.zootabor.eu.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 7:30 - 19:00 hod.), e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66853700
Zaměstnavatel:
Zoologická zahrada Tábor, a.s. (IČ: 04074025)
Kde budete pracovat:
Zoologická zahrada Tábor, a.s. -
Kontaktní údaje:
Tel.: 233 372 021
E-mail: prace@zootabor.eu

Prohlédnout dalších 1164 nabídek práce na Táborsku