Nabídka práce Metodik/Metodička vzdělávání - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa METODIK/METODIČKA VZDĚLÁVÁNÍ v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 10.06.2022 firma - zaměstnavatel Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace (60555980). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Metodik/Metodička vzdělávání
Odvětví:
Školství (volná místa v Brně)
Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
10.06.2022
Mzda:
30 000 Kč
Ředitelka Vzdělávacího institutu pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a střediska služeb školám, příspěvková organizace, vyhlašuje výběrové řízení na pozice:
Metodiků/Metodiček vzdělávání

Náplň práce:
o identifikace potřeb v oblasti rozvoje zaměstnanců škol a školských zařízení,
o implementace nových vzdělávacích programů,
o organizace a administrativa vzdělávacích akcí,
o navazování spolupráce s novými lektory,
o podíl na tvorbě a realizaci projektů z oblasti vzdělávání,
o spolupráce se školami a školskými zařízeními.

Požadujeme:
o VŠ magisterské vzdělání pedagogického směru,
o výborné komunikační a organizační dovednosti,
o pokročilou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office),
o preciznost, samostatnost, odpovědnost,
o schopnost týmové i individuální práce,
o bezúhonnost,
o zkušenosti z oblasti vzdělávání výhodou,
o znalost prostředí školských příspěvkových organizací výhodou,
o zájem a ochotu se dále vzdělávat,
o ŘP sk. B výhodou.

Nabízíme:
o práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou,
o 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna,
o příspěvek na stravování, Flexi Pass Card, zvýhodněné tarify u mobilního operátora,
o flexibilní pracovní doba
o možnost dalšího odborného vzdělávání.

Nástup od září 2022.

Zájemci zasílejte, prosím, motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu martincova@vim-jmk.cz do 30. června 2022.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče, popř. zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, flexibilní pracovní doba, odborné vzdělávání, benefitní karta pro zaměstnance

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66854400
Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace (IČ: 60555980)
Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 543 426 031, 606 030 421
E-mail: martincova@vim-jmk.cz

Prohlédnout dalších 4851 nabídek práce v Brně