Nabídka práce *Vedoucí půjčovny stavebních strojů z praxí - Ujčov na Žďársku

S novou nabídkou volného pracovního místa *VEDOUCÍ PŮJČOVNY STAVEBNÍCH STROJŮ Z PRAXÍ v lokalitě Ujčov na Žďársku přichází na pracovní trh ke dni 15.06.2022 firma - zaměstnavatel Madfall s.r.o. (05760852). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
*Vedoucí půjčovny stavebních strojů z praxí
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Žďársku)
Doprava (volná místa na Žďársku)
Management (volná místa na Žďársku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Žďársku)
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti logistiky
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.06.2022
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Jaká bude náplň Vaší práce?
* samostatné řízení půjčovny stavebních strojů
* zajištění ekonomické prosperity půjčovny a jejího rozvoje
* vyhledávání nových technologií a zajištění jejich realizací
* vyhledávání nových zákazníků za účelem pronájmu strojů a získání stavebních zakázek
* zajištění péče o skladované stavební stroje a jejich předávání zákazníkům
Co opravdu mít musíte?
* praxe v půjčovně stavebních strojů alespon 2 roky
*vzdělání: minimálně SŠ nebo VŠ stavebního nebo strojního zaměření
* znalost obsluhy PC a administrativních SW
* znalost stavebních strojů a stavebních technologií
* dobré komunikativní a prodejní schopnosti
Co Vám můžeme nabídnout my?
* práci v dobrém a dynamickém kolektivu
* zázemí stabilní a rozvíjející se firmy
* seberealizaci a možnost kariérního růstu
* dobré mzdové ohodnocení, jubilejní odměny a zaměstnanecké benefity
Platové ohodnocení 40.000,- až 80.000,-Kč
CV ZASLAT NA: madfall@email.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66856128
Zaměstnavatel:
Madfall s.r.o. (IČ: 05760852)
Kde budete pracovat:
Madfall s.r.o. - Ujčov
Kontaktní údaje:
Tel.: 721383387
E-mail: madfall@email.cz

Prohlédnout dalších 621 nabídek práce na Žďársku