Nabídka práce Asistent pedagoga v mateřské škole - Kanice na Brněnsku

Nabídka volného pracovního místa na pozici Asistent pedagoga v mateřské škole již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 22.06.2022 do 22.08.2022.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

Brno-venkov | Mzda: 10 500 Kč | První kontakt: telefonicky (7:30 - 15:00), osobně nebo e-mailem střední pedagogické vzdělání, střední odborné vzdělání…

Volná pracovní místa Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace

Nabídky práce BRNĚNSKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Asistent pedagoga v mateřské škole
Odvětví:
Školství (volná místa na Brněnsku)
Profesní zařazení:
Asistenti učitelů
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
10 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Výhodou volného místa byla možnost práce na zkrácený úvazek.
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 1188 nabídek práce na Brněnsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.