Nabídka práce Školní psycholog - Kuřim na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠKOLNÍ PSYCHOLOG v lokalitě Kuřim na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o. (47917865). Výše nabídnuté mzdy za (8 hod/týdně) je přinejmenším 8 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Školní psycholog
Odvětví:
Školství (volná místa na Brněnsku)
Zdravotnictví (volná místa na Brněnsku)
Profesní zařazení:
Pedagogičtí psychologové
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
8
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
8 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem

- Školní psycholog pro SŠ, pracovní poměr na částečný úvazek (0,2), DPP
- Termín nástupu: 1. 9. 2022

Požadujeme:
- potřebnou kvalifikaci
- chuť a zájem o práci se studenty
- spolehlivost a odpovědnost
- pozitivní, proaktivní přístup

Náplň práce:
- poskytování poradenských služeb pro žáky a rodiče především v oblasti studia, osobních problémů a vztahů mezi studenty
- v případě akutních situací poskytnutí krizové intervence
- metodická podpora pedagogů
- spolupráce s ŠPZ

Podmínky:
- smlouva na 12/24 měsíců
- pracovní smlouva 0,2 úvazku 8000 Kč
- DPP 300 Kč/hod (cca 32 hod/měs)
- možnost školního stravování
- konkrétní pracovní doba dle vzájemné dohody

Pro více informací o naší škole navštivte www.zamekkurim.cz.
Bezproblémová, rychlá doprava z Brna.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím svůj životopis.
Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66858330
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o. (IČ: 47917865)
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kuřim, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 541 231 349
E-mail: skola@zamekkurim.cz

Prohlédnout dalších 1256 nabídek práce na Brněnsku