Nabídka práce NUTRIČNÍ TERAPEUT/TERAPEUTKA - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa NUTRIČNÍ TERAPEUT/TERAPEUTKA v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace (68158025). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 41 780 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
NUTRIČNÍ TERAPEUT/TERAPEUTKA
Odvětví:
Zdravotnictví (nabídky práce na Frýdeckomístecku)
Profesní zařazení:
Nutriční asistenti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
28 340 až 41 780 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody odměny, oběd za cenu 25 Kč, přísp. na penz.připojištění
Poznámka k nabídce práce:
A11 z:22/6/2022
Náplň práce:
- sestavování jídelního lístku pro všechny diety a strávníky s ohledem na provozní možnosti
- propočet nutričních hodnot denních jídelníčků (software Cygnus 2)
- rozepisování individuálních diet dle potřeb klientů (intolerance potravin, dialyzovaný klient, klient s dysfágií, obézní klient, klient se stomií, klient s dnou, apod. dle potřeb jednotlivců)
- zařazování nových receptur a potravin do jídelníčků
- vyhodnocování nutričního stavu klientů, kteří jsou ohroženi malnutricí
- stanovení nutričních potřeb rizikovým klientům
- návrh kombinace jednotlivých forem klinické výživy (spolupráce s lékařem)
- sledování účinku nastavených opatření, jejich revize v čase
- edukace klientů a rodinných příslušníků v oblasti výživy a poskytované stravy v DpS
- vzdělávání ošetřovatelského personálu a personálu kuchyně v oblasti výživy (např. nová dieta, změna v systému, apod.)
- kontrolní činnost (systém HCCP ve stravovacím provoze, velikost porcí, způsob servírování, chuť pokrmů, výsledné pokrmy v mechanicky upravených dietách, výdej stravy klientům na oddělení, nabízení a konzumace sippingu, realizace systémových opatření v oblasti výživy klientů).
Nabízíme:
- práci na dobu určitou - po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy
- plat dle platných tabulek (dle platové tabulky 10 pl. třídy a dle praxe), osobní ohodnocení po zapracování, možnost mimořádných odměn, příjemné pracovní prostředí
- příspěvek z FKSP ve výši 4.000,- Kč na dovolenou a rekreaci, příspěvek na dětský tábor,
příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce, oběd za cenu 25,- Kč, 5 týdnů dovolené.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
66858611
Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace (IČ: 68158025)
Domov pro seniory Frýdek-Místek, příspěvková organizace [441]
Kontaktní údaje:
Tel.: 558 441 818
E-mail: dsfm@dsfm.cz

Prohlédnout dalších 1167 nabídek práce na Frýdeckomístecku