Nabídka práce Manažer/ka restaurace - Střílky na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAŽER/KA RESTAURACE v lokalitě Střílky na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 28.02.2024 firma - zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o. (26288605). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Manažer/ka restaurace
Odvětví:
Výroba a provoz
Obchod a cestovní ruch
Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.02.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování mezi směnami
Jízdní výhody příspěvek na dopravu 2.500Kč
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody sleva na nákup surovin, na nákup pokrmů, wellness oběd každou směnu zdarma
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Střílky
- Náplň práce: manažer/ka certifikované BIO vegetariánské wellness restaurace a pizzerie
- Požadujeme: vyučení, praxi v oboru, výborné komunikační a manažerské schopnosti, znalosti hygienických a provozních předpisů v oblasti stravování, loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup, výhodou je znalost anglického jazyka
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, střídání krátký/dlouhý týden
- Benefity: příplatky - svátky, víkendy, noční, přesčasy, 20 dní dovolené, kterou si nemusíte nadpracovat, Vánoční prémie, možnost profesně růst, i při vládních omezeních se nemusíte bát, že přijdete o zaměstnání, wellness oběd každou směnu zdarma, káva a nápoje v pracovní době zdarma, sleva na nákup surovin, sleva na nákup pokrmů, firemní oděv, příspěvek na dopravu 2.500Kč, možnost ubytování mezi směnami
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, zaměstnavatel Natures Care CZ s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66859280
Zaměstnavatel:
Natures Care CZ s.r.o. (26288605)
Natures Care CZ s.r.o.- TILAK vegetariánská wellness restaurace
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 932 794
E-mail: kariera@naturescare.cz