Nabídka práce Pomocný technik vodohospodářského auditora - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ TECHNIK VODOHOSPODÁŘSKÉHO AUDITORA v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 29.06.2022 firma - zaměstnavatel Envipor, s.r.o. (22802223). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 10 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pomocný technik vodohospodářského auditora
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví (volná místa v Brně)
Technici v oblasti vodohospodářství (kromě úpravy a rozvodu vody)
Počet volných míst:
13
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.06.2022
Mzda:
5 000 až 10 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Do týmu přijmeme studenty nebo absolventy z oboru zaměřeného na životní prostředí. Chtějí se podílet a dále rozvíjat v oboru vodního hospodářství a tak se stát součástí zlepšování prostředí ve kterém žijeme.

Náplň práce: dle požadavků auditora na základě jednotlivých projektů.

Jedná se o nárazové projekty. Práce je proto vhodná jak pro čerstvé absolventy, tak i pro lidi s praxí v oboru, kterí mají zájem dále se rozvíjet.

Požadujeme:
o min. středoškolské vzdělání s vodohospodářským zaměřením
o ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
o zajímavou spolupráci a získaní zkušeností od odborníka na vodní audit
o využití moderní techniky při zpracování zadaných úkolů
o práci v terénu
o spolupráci na zajímavých, zejména vodohospodářských projektech

Typ pracovního úvazku: DPP
Odměna: dohodou, dle náročnosti projektu
Termín nástupu: od září 2022

Zaměstnanecké výhody4): flexibilní pracovní doba, získaní praxe a nových kontaktů, snadné propojení osobného a pracovního života, dlouhodobá spolupráce na projektech a dalších i v budoucnu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66860476
Zaměstnavatel:
Envipor, s.r.o. (IČ: 22802223)
Kde budete pracovat:
Envipor, s.r.o. Brno
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 603 368 161
E-mail: lucia.konoradska@envipor.cz

Prohlédnout dalších 4978 nabídek práce v Brně