Nabídka práce Prodavači potravinářského zboží - Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČI POTRAVINÁŘSKÉHO ZBOŽÍ v lokalitě Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 01.09.2022 firma - zaměstnavatel RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (18622437). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Prodavači potravinářského zboží
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Kutnohorsku)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
01.09.2022
Mzda:
23 640 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se
- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
- příjemné vystupování

Nabízíme:
- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké výhody:
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte po - pá, 08:00 - 17:00h.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66866948
Zaměstnavatel:
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. (18622437)
Kde budete pracovat:
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Zruč nad Sázavou
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 367 715
E-mail: koterova@rabbit.cz

Prohlédnout dalších 432 nabídek práce na Kutnohorsku