Nabídka práce SPECIALISTA/KA NÁKUPU A LOGISTIKY - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/KA NÁKUPU A LOGISTIKY v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Global Business a.s. (25823396). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SPECIALISTA/KA NÁKUPU A LOGISTIKY
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Kroměřížsku)
Profesní zařazení:
Nákupčí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie Čtvrtletní odměny
Jiné výhody fitcentrum a finská sauna, další zaměstnanecké benefity, jazykové kurzy
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: realizace nákupů surovin, zboží i služeb, snalýza trhu dodavatelů, vyjednávání s dodavateli, optimalizace nákladů a cen, vyhodnocení výběrových řízení. komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení, vyhledávání nových potenciálních dodavatelů a hledání možností úspor, uzavírání smluv, vystavení objednávek, reporting o svěřené oblasti, udržování optimálních zásob, podílení se na tvorbě krátkodobých i dlouhodobých rozvojových plánů a obchodních aktivit, úzká spolupráce v rámci obchodního, výrobního a technického týmu, práce v interním informačním systému
- požadavky: střední vzdělání, vyšší vzdělání výhodou, zkušenosti z oblasti nákupu a skladu, práce s Office, Excel (filtrování, jednoduché analytické vzorce), schopnost aktivně komunikovat v anglickém jazyce, objednat vstupní materiál a suroviny i v angličtině. Některé nákupy realizujeme v zahraničí. Znalost dalšího jazyku např. němčiny, ruštiny je vítána, schopnost samostatně rozhodovat, schopnost pracovat v týmu dle velikosti a typu projektu, řidičský průkaz kategorie B výhodou, nástup možný ihned
- benefity: čtvrtletní odměny, široká nabídka zaměstnaneckých benefitů, školení a semináře pro zaměstnance, kurzy cizích jazyků (kurzy se započítávají do pracovní doby a jsou zcela v režii firmy), relaxace v našem fitcentru a finské sauně, jež jsou přímo v areálu firmy, částečná práce z domova. vybavení pro práci PC v provedení pracovní stanice (s vysokým výkonem pro práci ve 3D) + dva displeje 27" jako standard
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na: hkubenova@globalb.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Reference:
66866981
Zaměstnavatel:
Global Business a.s. (IČ: 25823396)
Kde budete pracovat:
Global Business a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 290 318
E-mail: hkubenova@globalb.cz

Prohlédnout dalších 702 nabídek práce na Kroměřížsku