Nabídka práce PRODAVAČ/-KA - Jablunkov na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/-KA v lokalitě Jablunkov na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Slezské uzeniny, s.r.o. (07329709). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je přinejmenším 20 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
PRODAVAČ/-KA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Frýdeckomístecku)
Profesní zařazení:
Prodavači v prodejnách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
20 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie odměny
Jiné výhody stravné, telefonní paušál
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce - prodej masných výrobků.
Požadujeme - zdravotní způsobilost.
Výhodou - praxe v oboru.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: prace@tesjatky.cz
Pracoviště: Jablunkov