Nabídka práce Účetní neziskové organizace - Kutná Hora

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE v lokalitě Kutná Hora přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Oblastní charita Kutná Hora (49543547). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Účetní neziskové organizace
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Kutnohorsku)
Finance (nabídky práce na Kutnohorsku)
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
26 000 až 28 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Vaším úkolem bude:
* vedení účetnictví v rámci vícezdrojového financování organizace
* rozúčtování nákladů na střediska, vyúčtování dotací dle podmínek donátorů
* vedení rozpočtů středisek a spolupráce s ekonomem a vedoucími středisek
* pomoc při sestavování rozpočtu celé organizace
* ve spolupráci s dalšími účetními zpracování podvojného účetnictví, účetních uzávěrek
* příprava a shromažďování podkladů pro audit, kontroly na čerpání dotací
*zpracování účetních dokladů a jejich zaúčtování
* zpracování a zaúčtování fakturace
* zpracování dat v Excelu a v účetním programu ABRA Gen
* pravidelná spolupráce napříč organizací, především s účetními, ekonomem, dalšími zaměstnanci Správního střediska, s ostatními středisky organizace
* podílet se při nastavování nových účetních procesů ve stále se rozvíjející organizaci
* při práci se setkáte i s potřebou řešení neočekávaných úkolů (může se stát, že váš plán práce naruší úkol, který je potřeba řešit přednostně, např. okamžitá příprava podkladů pro příchod kontroly, pro přednostní vyúčtování konkrétní dotace apod.)

Požadujeme:
* minimálně vzdělání SŠ - nejlépe ekonomického směru
* uživatelskou znalost práce v MS Office - Excel, Word (především schopnost pracovat samostatně v Excelu a ochotu se v něm průběžně vzdělávat)
* dobrou znalost účetnictví, orientaci v základních účetních pojmech a účetních předpisech
* logické a analytické myšlení
* trestní bezúhonnost

Očekáváme:
* osobnost, která je schopná pracovat samostatně, ale zároveň je velmi dobrým týmovým hráčem, má pozitivní vztah k práci a nekonfliktní vystupování
* osobnost, která je aktivní, spolehlivá, pečlivá, má kreativní přístup k práci a ráda se vzdělává
* vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu (některá období jsou pro účetní stresovější, např. vyúčtování předchozího roku, kontroly apod.)
* loajalitu a motivaci pracovat v neziskovém sektoru

Výhodou je:
* dlouhodobá praxe na pozici účetní
* znalost účetního programu ABRA Gen
* znalost prostředí neziskového sektoru a způsobu financování neziskových organizací

Nabízíme:
* smysluplnou práci ve stabilní neziskové organizaci
* práci na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou 2 roky (s možností dalšího prodloužení)
* získání praxe na pozici účetní a zkušeností z neziskové organizace (díky práci u nás se toho hodně naučíte o sociálních službách)
* práci ve velmi přátelském neformálním kolektivu, kde nám záleží na tom, aby se u nás kolegové cítili dobře
* příležitost k seberealizaci, k účasti na školeních a možnost dalšího profesního růstu
* flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova
* asistenci stávajících účetních při zaučení
* mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova, možnost dalšího vzdělávání,vlastní organizace náplně práce, služební telefon, notebook.

Místo výkonu práce: Správní středisko oblastní charity, Havířská 403, Kutná Hora

Předpokládaný nástup: nejlépe ihned nebo dle dohody

Váš životopis a motivační dopis na téma:,, Jak si představujete financování neziskové organizace poskytující sociální služby a jaké výhody a nevýhody spatřujete právě v tomto způsobu financování." zasílejte na adresu: monika.pospisilova@kh.hk.caritas.cz. Do předmětu uveďte: ,,Výběrové řízení - účetní".

Bližší informace o pracovním místě Vám sdělí:
RNDr. Robert Otruba, ředitel organizace, tel: 327 315 719, 731 598 877.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
66870381
Zaměstnavatel:
Oblastní charita Kutná Hora (IČ: 49543547)
Kde budete pracovat:
Oblastní charita Kutná Hora
Kontaktní údaje:
E-mail: monika.pospisilova@kh.hk.caritas.cz

Prohlédnout dalších 492 nabídek práce na Kutnohorsku