Nabídka práce Elektrotechnik - Česká Lípa

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROTECHNIK v lokalitě Česká Lípa přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel Clarios Česká Lípa spol. s r.o. (46709410). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
Elektrotechnik
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Českolipsku)
Profesní zařazení:
Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadadujeme:
- SŠ elektrotechnického zaměření (maturita).
- Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6;
- znalost práce na PC (MS Office);
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci a elektrodokumentaci;
- znalost řícícího systému SIMATIC 7 a TIA portálu výhodou.
Náplň práce:
- podpora výroby při řešení problémů (reaktivní údržba), provádění činností podle plánů TPM, spolupráce s mechanickou údržbou, plnění příkazů z programu Prisma, komunikace a spolupráce s externími dodavateli.
Osobní charakteristiky:
-zodpovědnost a pečlivost;
-spolehlivost;
-týmová spolupráce a komunikační schopnosti.
Další dovednosti:
-znalost cizího jazyka AJ/NJ výhodou;
-řidičský průkaz.
Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- 13. a 14. mzda, závodní stravování, flexipass SODEXO, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění, příspěvek na dětskou rekreaci, zvýhodněné telefonní tarify a další benefity.
První kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Reference:
66870404
Zaměstnavatel:
Clarios Česká Lípa spol. s r.o. (IČ: 46709410)
Kde budete pracovat:
Clarios Česká Lípa spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: igor.klic@clarios.com

Prohlédnout dalších 317 nabídek práce na Českolipsku