Nabídka práce *SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou

S novou nabídkou volného pracovního místa *SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU v lokalitě Žďár nad Sázavou přichází na pracovní trh ke dni 09.08.2022 firma - zaměstnavatel Diecézní charita Brno (44990260). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 600 Kč .

Pracovní pozice:
*SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - Žďár nad Sázavou
Odvětví:
Školství (volná místa na Žďársku)
Zdravotnictví (volná místa na Žďársku)
Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.08.2022
Mzda:
26 600 Kč
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Ponorka
Náplň práce:
" ambulantní a terénní sociální práce s dětmi a mladými lidmi ohroženými rizikovým chováním ve věku od 6 do 26 let a s tím spojená administrativní činnost
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup: dle domluvy
Nabízíme:
" pracovní smlouvu na celý nebo částečný úvazek,
" smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
" možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
" práci pod supervizí a odborným vedením,
" zaměstnanecké benefity,
" zázemí stabilní organizace,
" absolventům zaučení a získání praxe.
Požadujeme:
" odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.,
" předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
" schopnost týmové i samostatné práce,
" spolehlivost, zodpovědnost,
" potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
" možnost práce především v odpoledních hodinách,
" trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
" praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží ohroženými rizikovým chováním.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na e-mail barbora.kotikova@zdar.charita.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
66871510
Zaměstnavatel:
Diecézní charita Brno (44990260)
Diecézní charita Brno - Oblastní charita ZR - Ponorka - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 755 436
E-mail: barbora.kotikova@zdar.charita.cz

Prohlédnout dalších 589 nabídek práce na Žďársku