Nabídka práce Sociální pracovník/pracovnice - Kojetín na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE v lokalitě Kojetín na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2022 firma - zaměstnavatel VČELKA sociální služby o.p.s. (24732915). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Sociální pracovník/pracovnice
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Přerovsku)
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v sociální oblasti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.09.2022
Mzda:
28 000 až 36 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenky
Dovolená navíc + 3dny sick days
Jiné výhody Multisport karta + zvýhodněný telefonní tarif
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za čerpání mateřské a rodičovské dovolené, uvedená doma zaměstnání se může změnit.

Náplň práce:
Zodpovídá za sociální agendu související s realizací sociálních služeb; Mapování potřebnosti sociálních služeb v daném regionu; Poskytování základního sociálního poradenství; Účast na poradách týmu a metodické vedení pracovníků v přímé péči

Požadujeme:
Vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka, dle požadavků § 110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech, které jsou akreditovány pro výkon práce sociálního pracovníka; Znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb.; Praxe vítána (není podmínkou); Velmi dobrá znalost Microsoft Office; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič; vlastní auto, které bude využíváno k pracovním účelům (za úhradu zaměstnavatelem).

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Jany Vargové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: vargova@pecevcelka.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 15,00hod.) na čísle 601 541 231;
- osobně na adrese místa výkonu práce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
66883986
Zaměstnavatel:
VČELKA sociální služby o.p.s. (24732915)
Kde budete pracovat:
VČELKA sociální služby o.p.s. - pracoviště Kojetín
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 541 231
E-mail: vargova@pecevcelka.cz

Prohlédnout dalších 621 nabídek práce na Přerovsku