Nabídka práce IT DevOps & Cloud Engineer - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa IT DEVOPS & CLOUD ENGINEER v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2022 firma - zaměstnavatel Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. (03584127). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 120 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
IT DevOps & Cloud Engineer
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Liberecku)
Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.09.2022
Mzda:
80 000 až 120 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
- Spolupráce s obchodními odděleními na vývoji a údržbě cloudové infrastruktury pro jejich projekty IoT a Data Analytics
- Vytváření vzorů, které lze znovu použít v rámci cloudových projektů
- Zkušenosti s životním cyklem vývoje softwaru včetně funkčních a technických specifikací, dokumentace, procesu QA, řízení zdrojového kódu a průběžné integrace, údržby a nasazení
- Podpora provozní cloudové služby
- Řízení nákladů a optimalizace procesů
- Úzká spolupráce s dalšími globálními IT týmy (AMS, APAC, EMEA)
- Udržování technických dovedností a znalostí
Požadujeme:
- Zkušeností v oblasti IT min 2 roky, zkušenosti v oblasti provozu a skriptování v cloudových službách min. 1 rok
- Certifikace Microsoft nebo AWS
- Zkušenosti s Azure DevOps a Terraform, procesním řízením organizace v oblasti IT (např. procesy ITIL v3)
- Angličtina na velmi dobré úrovni pro každodenní použití, němčina je výhodou
- Schopnost pracovat v mezinárodním a virtuálním prostředí
- Ochota cestovat (převážně Mnichov, až 20 %)
Co od nás můžete očekávat:
- Práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
- Stabilní zázemí velké mezinárodní společnosti
- Využití jazykových dovedností v praxi
- Přátelský a profesionální kolektiv, práce v novém a moderním prostředí v centru Liberce
- Pestrý balíček benefitů - týden dovolené navíc, cafeterie, home-office (až 60%), jazykové vzdělávání, aj.
- Podpora relokace v případě potřeby (firemní byt)
- Stravenky, Cafeteria benefit system, příspěvek na penzijní připojištění apod.
Vaše žádosti zasílejte s životopisem anglickém jazyce. Velmi oceníme zaslání motivačního dopisu.
Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici. U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti prosím uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66884174
Zaměstnavatel:
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o. (03584127)
Kde budete pracovat:
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.-001
Kontaktní údaje:
Tel.: 485 840 452
E-mail: lukas.drzymala@knorr-bremse.com

Prohlédnout dalších 1259 nabídek práce na Liberecku