Nabídka práce Řidič vysokozdvižného vozíku - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 29.09.2022 firma - zaměstnavatel BRNOMETAL, s.r.o. (46903534). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 16 200 Kč .

Pracovní pozice:
Řidič vysokozdvižného vozíku
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa v Brně)
Doprava (volná místa v Brně)
Obchod a cestovní ruch (volná místa v Brně)
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.09.2022
Mzda:
16 200 Kč
Kontakt telefonicky Po-Pá 8-15.30 hod. e-mailem: kantorik@brnometal.cz
Pracovní náplň:
- řízení motorového VZV,
- nakládka, vykládka nákladních vozidel,
- zaskladnění přijatého zboží,
- vážení výrobků za pomoci VZV,
- práce konaná v hale i venku.

Požadavky:
- pozice vhodná pouze pro osoby se zdravotním postižením a osoby zdravotně znevýhodněné,

Nabízíme:
- jednosměnný provoz (7-15:30) od pondělí do pátku,
- nástup možný ihned nebo dle dohody,
- jednoduchou a nenáročnou manuální práci,
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou,
- přátelský kolektiv,
- jistotu pravidelného příjmu,
- osobní rozvoj,
- ochranné pracovní pomůcky hrazené zaměstnavatelem vč. příspěvků na praní.

Finanční odměny, prémie, profesní kurzy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66886838
Zaměstnavatel:
BRNOMETAL, s.r.o. (46903534)
Kde budete pracovat:
BRNOMETAL, s.r.o.-provoz
Kontaktní údaje:
Tel.: 607080693
E-mail: kantorik@brnometal.cz

Prohlédnout dalších 2616 nabídek práce v Brně