Nabídka práce Lisaři* - Leskovec na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa LISAŘI* v lokalitě Leskovec na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 01.01.2024 firma - zaměstnavatel Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o. (27781917). Výše nabídnuté mzdy je 29 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Lisaři*
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha kovacích lisů a bucharů
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
01.01.2024
Mzda:
22 500 až 29 500 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenek
Zvláštní prémie 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě
Jiné výhody Příspěvek na penzijní připojištění + příspěvek na dopravu
Poznámka k nabídce práce:
LISAŘI*

POŽADUJEME: SŠ/SOU vzdělání technického směru výhodou, praxe s obsluhou strojů
základní znalost práce na PC, přesnost, pozornost při práci, samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha lisu, výměna nástrojů a svitků, průběžná kontrola výlisků po celou dobu výroby.
NABÍZÍME: práci v nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě. Příspěvek na penzijní připojištění + příspěvek na dopravu. Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenek, firemní akce, atd.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky Po - Pá 8:00 - 15:00 paní Pechalová Adéla, tel.: 571 425 665, nebo emailem na adresu: adela.pechalova@sodecia.com, popř. osobně na pracovišti, Po - Pá 8:00 - 15:00 hod

23.3.2023 MÍSTO ZRUŠENO NA ŽÁDOST ZAMĚSTNAVATELE !!!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66891532
Zaměstnavatel:
Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o. (27781917)
Kde budete pracovat:
Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 571 425 665
E-mail: adela.pechalova@sodecia.com