Nabídka práce Skladník ve výrobě - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK VE VÝROBĚ v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 10.08.2023 firma - zaměstnavatel Fastenal Europe, s.r.o. (24848115). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Skladník ve výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
8
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
10.08.2023
Mzda:
24 000 až 28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Jsme americká společnost založená roku 1967 se zhruba 24 000 zaměstnanci po celém světě a 74 obch.poboček v Evropě.V Brně se zabýváme kusovou malosériovou výrobou od roku 2011. Od Ledna 2022 jsme v nové výrobní hale v areálu CTP v Brně Líšni (areál Zetoru) kde rozšiřujeme náš výrobní tým, který má nyní 25 zaměstnanců
Co Vás čeká?
o Práce s VZV-Uskladňování a vyskladňování hutního materiálu
o Příprava expedičních balíků, komunikace s přepravními společnostmi
o Vychystávání, balení a příprava zboží
o Příprava a kontrola dokumentů
o Práce ve dvousměnném provozu
Co potřebujeme?
o Průkaz a praxi na VZV-není podmínkou,zajistíme
o Manuální zručnost
o Chuť učit se novým věcem
o Nutnost se dorozumět v českém jazyce
o Zkušenost ve strojírenské výrobě

Zaměstnanecké výhody:
o Příspěvek na stravování
o Měsíční bonusový program
o Stabilní a dlouhodobou práci
o Náborový příspěvek
o Výroční bonus

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66906076
Zaměstnavatel:
Fastenal Europe, s.r.o. (24848115)
Kde budete pracovat:
Fastenal Europe, s.r.o. - Trnkova
Kontaktní údaje:
E-mail: idobesov@spensall.com