Nabídka práce FAKULTA TEXTILNÍ - ASISTENT/ASISTENTKA nebo ODBORNÝ ASISTENT/ODBORNÁ ASISTENTKA PRO KATEDRU NETKANÝCH TEXTILIÍ A NANOVLÁKENNÝCH MATERIÁLŮ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA TEXTILNÍ - ASISTENT/ASISTENTKA NEBO ODBORNÝ ASISTENT/ODBORNÁ ASISTENTKA PRO KATEDRU NETKANÝCH TEXTILIÍ A NANOVLÁKENNÝCH MATERIÁLŮ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 17.01.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA TEXTILNÍ - ASISTENT/ASISTENTKA nebo ODBORNÝ ASISTENT/ODBORNÁ ASISTENTKA PRO KATEDRU NETKANÝCH TEXTILIÍ A NANOVLÁKENNÝCH MATERIÁLŮ
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Odborní asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.01.2023
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická činnost, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, příprava projektů, vedení bakalářských, popř. diplomových prací, technická podpora experimentální činnosti. DOVEDNOSTI: zkušenosti v oblasti přípravy nanovlákenných materiálů jehlovými i bezjehlovými metodami, zkušenosti v podávání projektů v oblasti nanovláken pro medicínské účely, výhodou je zahraniční zkušenost v oblasti vývoje biodegradabilních fólií pro tkáňové inženýrství, způsobilost pro pedagogickou činnost zejména v oboru Tkáňové inženýrství, doložená praxe je výhodou, znalost AJ slovem i písmem, samostatnost, komunikativnost, pracovní flexibilita, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: ukončené Mgr. vzdělání - výhodou oblast textilního nebo materiálového inženýrství, uchazeč musí být minim. zapsaným studentem doktorského programu v oboru textilního nebo materiálového zaměření, ale dokončení studia v doktorském stupni se předpokládá ve výše uvedeném oboru nejpozději do konce 2023, doktorské studium je podmínkou pro vznik pracovního poměru. PRAC. POMĚR: 50% úvazek/dle dohody, prac. sml. - na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.3.2023, příp. dle dohody, mzd. zařazení A2 nebo A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Plat 35000 při 100% úvazku.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklad o zapsání do probíhajícího doktorského studia, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte poštou nebo elektronicky (volnamista@tul.cz) nejpozději do 16.2.2023. Výběr. řízení je od 17.1.2023 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66916259
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta textilní
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1272 nabídek práce na Liberecku