Nabídka práce PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 14.02.2023 firma - zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 15 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Psychologové
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.02.2023
Mzda:
10 000 až 15 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Co vás čeká
Práce psychologa na zkrácený úvazek (0,1; 0,2) spočívá zejména v poskytování krizové intervence, psychologického poradenství a konzultací s klienty, převážně s osobami se zdravotním znevýhodněním.
Psycholog pracuje s velmi rozmanitou klientelou (děti, dospělí) na rozličných tématech (obtíže rodinné a partnerské, komunikační, výchovné a vzdělávací, psychosomatické atd.).
Práce je realizována formou individuálních sezení psychologa s klientem. Nezbytnou součástí jsou administrativní úkony (zápis ze sezení, popř. vyhotovení odborné zprávy)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
VŠ vzdělání zakončené titulem Mgr. (jednooborová psychologie), ochota pracovat s rozmanitou klientelou, samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce, morální a občanská bezúhonnost.
Výhodou bude, pokud budete umět
Předchozí pracovní zkušenost/i na pozici psychologa, zkušenosti s psychodiagnostickými metodami, zkušenosti s vypracováváním odborných zpráv (např. pro OSPOD, soud), dlouhodobá odborná stáž či praxe, kurz krizové intervence, terapeutický výcvik.
Co vám můžeme nabídnout
Práci v rozvíjející se organizaci. Vzdělávání dle potřebnosti a vlastní preference, zaměstnanecké bonusy (5 týdnů dovolené, pravidelné intervize, individuální i skupinové supervize), přátelský kolektiv stejně smýšlejících lidí, práci, která je prospěšná a má smysl.
Zaměstnanecké výhody:
Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8.30 do 13.30 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Sdružení TULIPAN, z.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66919654
Zaměstnavatel:
Sdružení TULIPAN, z.s. (26672472)
Kde budete pracovat:
Sdružení TULIPAN, z.s.-011
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 802 274
E-mail: cuprova@sdruzenitulipan.cz

Prohlédnout dalších 1326 nabídek práce na Liberecku