Nabídka práce Specialista IT - Brandýs nad Orlicí na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA IT v lokalitě Brandýs nad Orlicí na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 19.03.2024 firma - zaměstnavatel Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí (00853879). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Specialista IT
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.03.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajišťuje komplexní hardwarovou a softwarovou správu výpočetní techniky
- zabezpečuje servis, drobnou údržbu a opravy výpočetní techniky
- provádí základní správu serverů a jednotlivých počítačových stanic (účty, logy, konfigurace apod.)
- zajišťuje objednávání spotřebního materiálu pro PC
- řeší požadavky na informační systémy
- řeší požadavky na správu elektronických podpisů, e-receptů
- plánuje obměnu HW a SW
- zajišťuje opatření ke kybernetické bezpečnosti, vč. dohledu nad dodržovánímstanovených opatření
- zajišťuje správu a úpravu menšího rozsahu webových stránek a FB Rehabilitačního ústavu
- zajišťuje správu přístupových čipových karet pacientů a zaměstnanců
- správa a řešení požadavků externích rozhraní (např. ÚZIS apod.)
- zajišťuje administraci dotačních titulů týkajících se informačních systémů, kybernetické bezpečnosti,
obměny SW a HW apod.
- zajišťuje telefony, nákup, správu této agendy
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- vysokoškolské vzdělání
- praxe v oboru vítána
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- časová flexibilita
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost
NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- týmovou spolupráci
- 5 týdnů dovolené (200 hodin)
- 2 dny sick day
- mobilní zvýhodněný tarif
- podnikové stravování
- příspěvky z FKSP
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Výše mzdy od 35 000 Kč dle praxe.
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání, dosavadních zaměstnáních, odborné
praxi, dosažených znalostech a dovednostech
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679
PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí
NEBO e-mailem na:
radimecky@rehabilitacniustav.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66925019
Zaměstnavatel:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí (00853879)
Kontaktní údaje:
Tel.: 465 544 207
E-mail: radimecky@rehabilitacniustav.cz

Další nabídka práce podle lokality