Nabídka práce FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - VEDOUCÍ KATEDRY BIOLOGIE - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - VEDOUCÍ KATEDRY BIOLOGIE v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 23.02.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - VEDOUCÍ KATEDRY BIOLOGIE
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Docenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
23.02.2023
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: vedení katedry, pedagogická, vědecko-výzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, realizace projektů. DOVEDNOSTI: kreativní myšlení, schopnost týmové a systematické práce, zodpovědnost, organizační schopnosti, tvůrčí aktivita, schopnost motivovat a vést kolektiv. VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské vzdělání v oboru biologie či příbuzném, vědecká hodnost min. Ph.D., nejlépe doc. nebo prof., vědecko-pedagogická praxe na VŠ min. 5 let. PRAC.POMĚR: 100% úvazek, funkční období -na dobu určitou do 30.6.2024. NÁSTUP: duben 2023/dle dohody, mzd. zařazení A3, A4 nebo A5 dle vnitř. mzd. předpisu.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, stručný návrh priorit rozvoje katedry ve střednědobém horizontu tří let, vymezení silných a slabých stránek katedry, a to v rozsahu max. 2 stránky A4, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy ,doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 25.3.2023. Výběr. řízení je od 23.2.2023 zveřejněno na úřední desce TUL.
Hlásit se osobně nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66928930
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1338 nabídek práce na Liberecku