Nabídka práce FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - LEKTOR/KA PRO KATEDRU POZEMNÍHO STAVITELSTVÍ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - LEKTOR/KA PRO KATEDRU POZEMNÍHO STAVITELSTVÍ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 27.02.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (12 hod/týdně) je přinejmenším 26 600 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - LEKTOR/KA PRO KATEDRU POZEMNÍHO STAVITELSTVÍ
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Lektoři na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
12
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.02.2023
Mzda:
26 600 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná, tvůrčí a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, příprava a realizace projektů, příprava a realizace exkurzí se studenty. DOVEDNOSTI: znalosti v oboru pozemního stavitelství, zejména konstrukce vícepodlažních objektů, halových objektů, nauka o budovách, rekonstrukce budov, stavební legislativa, příp. stavební fyzika, orientace v oboru dopravních staveb, pouze nekolejová doprava (veřejné prostranství, pozemní komunikace), kreslení v programu CAD nebo ArchiCad, předpoklady pro pedagogickou činnosti, samostatnost a dobré komunikační schopnosti, publikační činnost a odborná praxe je výhodou, pracovní flexibilita a odpovědnost, znalost AJ. VZDĚLÁNÍ: ukončené Mgr. VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby. PRAC.POMĚR: 30% úvazek, příp. dle dohody, prac. sml. - na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení). NÁSTUP: 1.9.2023, příp. dle dohody, mzd. zařazení A1 dle vnitř. mzd. předpisu.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte výlučně elektronicky (volnamista@tul.cz a v kopii jitka.havlikova@tul.cz) nejpozději do 2.4.2023. Výběr. řízení je od 24.2.2023 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC - autocad
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66929301
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta umění a architektury
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1338 nabídek práce na Liberecku