Nabídka práce PRODAVAČI V PRODEJNÁCH - Osečná na Liberecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČI V PRODEJNÁCH v lokalitě Osečná na Liberecku přichází na pracovní trh ke dni 31.05.2023 firma - zaměstnavatel Thi Hoa Trieu (28698070). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 21 000 Kč .

Pracovní pozice:
PRODAVAČI V PRODEJNÁCH
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači v prodejnách
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.05.2023
Mzda:
21 000 Kč
Náplň práce: prodavač/ka informuje zákazníka o zboží, zodpovídá všechny jeho dotazy, vyřizuje stížnosti, přijímá a vyřizuje objednávky, provádí prodejní transakce, přejímá, kontroluje, uskladňuje, dohlíží na zboží, pravidelně se účastní inventury.
Hlásit se osobně na adrese Svatovítské náměstí. 102, 463 52, Osečná nebo telefonicky každý pátek od 16:00 do 17:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66943556
Zaměstnavatel:
Thi Hoa Trieu (28698070)
Kde budete pracovat:
Thi Hoa Trieu-003 - Osečná
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 680 008