Nabídka práce OBSLUHA KALÍCÍ PECE NA SKLO - Staré Město na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA KALÍCÍ PECE NA SKLO v lokalitě Staré Město na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel GTB GROUP, s.r.o. (14613221). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBSLUHA KALÍCÍ PECE NA SKLO
Odvětví:
Výroba a provoz
Mistři a příbuzní pracovníci ve sklářství, výrobě keramiky a bižuterie
Počet volných míst:
6
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
26 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 5 týd. dovolené, přísp. na penz. připoj., závodní jídelna
Poznámka k nabídce práce:
z:10/5/2023 a:8/4/2024
Náplň práce:
- nakládka a vykládka skel do kalící pece
- kontrola programu a průběhu kalení
- jedná se o klimatizované pracoviště
- na pracovišti zaučíme.
Požadujeme:
- čtení výkresové dokumentace
- samostatnost, rozhodnost a spolehlivost.
Nabízíme:
- měsíční prémie
- 20 dní dovolené
- zdravotní volno/sick day 6 dní/rok při splnění daných podmínek
- docházkový bonus 2000 Kč měsíčně při splnění daných podmínek
- roční odměny
- příspěvek na penzijní připojištění
- pravidelné školení
- možnost stravování v závodní jídelně popřípadě stravenkový paušál
- velmi dobrá dopravní dostupnost, firemní parkoviště, kolárna.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66952389
Zaměstnavatel:
GTB GROUP, s.r.o. (14613221)
Kde budete pracovat:
GTB GROUP, s.r.o., pracoviště Staré Město
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 203 771 (6:00-14:30 hod.)
E-mail: kulhanek@gtb.cz

Další nabídka práce podle lokality