Nabídka práce Space Project Manager - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SPACE PROJECT MANAGER v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 07.09.2023 firma - zaměstnavatel TRL Space Systems s.r.o. (03467112). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 70 000 Kč .

Pracovní pozice:
Space Project Manager
Odvětví:
Věda a výzkum
Management
Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
07.09.2023
Mzda:
70 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- Evidence docházky tvého týmu
- Každý z tvého týmu rozumí popisu své pracovní pozice a má nastavené cíle
- Všechny nezbytné projektové porady se pravidelně dějí, jsou efektivní, se
správně pozvanými lidmi a zápisem s úkoly
- Celý tvůj tým je pravidelně informován o všem důležitém, co se v projektu
děje: prostřednictvím tebe a nástrojů interní komunikace
- Každý v týmu je koordinován, má přidělenou práci a termíny
- Výstupy tvého týmu jsou v souladu se standardem 9+
- Výstupy v projektu jsou v souladu se zadávací dokumentací a kontraktem
- Projekt plní plán, rozpočet, milníky, úkoly a termíny
- Projektový report je pravidelně aktualizován
- Tvému týmu nechybí vstupy, pokud jsou k dispozici
- Zákazníkovi od nás nechybí žádné výstupy a dostává pravidelný progress
report
- Kapacity pro realizaci projektu jsou naplánovány
- Možná rizika jsou vyhodnocena a máme návrh, jak jim předejít
- Máš pod kontrolou smlouvy nebo objednávky se subkontraktory a dodavateli a
k ruce službu právníka
- Know how tvého týmu a projektu je sdíleno s ostatními týmy
- Počet odpracovaných hodin na projektu je zaznamenán v tabulce

Zaměstnanecké výhody:
dovolená 5 týdnů

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66954579
Zaměstnavatel:
TRL Space Systems s.r.o. (03467112)
Kde budete pracovat:
TRL Space Systems s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 734 257 274
E-mail: urbanova@trlspace.cz