Nabídka práce FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - VEDOUCÍ KATEDRY POZEMNÍHO STAVITELSTVÍ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - VEDOUCÍ KATEDRY POZEMNÍHO STAVITELSTVÍ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 19.05.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - VEDOUCÍ KATEDRY POZEMNÍHO STAVITELSTVÍ
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Liberecku)
Profesní zařazení:
Docenti na vysokých školách
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.05.2023
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická, vědeckovýzkumná, publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, příprava a realizace projektů, vedení katedry pozemního stavitelství. DOVEDNOSTI: manažerské schopnosti, řídicí a organizační schopnosti, moderní formy a metody při tvorbě koncepce katedry, dobré komunikační schopnosti, aktivní znalost světového jazyka, zřetelně profilovaná osobnost v dané oblasti. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské VŠ vzdělání v oboru stavitelství, profesura nebo habilitace v oboru, popř. u uchazeče s vědeckou hodností předpoklady k brzké habilitaci, minimálně 10 let odborné praxe včetně pedagogické činnosti, vědecká a publikační aktivita. PRAC. POMĚR: 100% úv./dle dohody, termín zahájení výkonu funkce od 1.9.2023 na 4 roky. NÁSTUP: 1.9.2023/dle dohody. Mzdová třída dle Vnitřního mzd. předpisu.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: a) strukturovaný profesní životopis, s přehledem řídící, odborné, tvůrčí, výzkumné a pedagogické činnosti, b) stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, c) seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, d) doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště, e) písemný projekt zamýšlené odborné orientace katedry v rozsahu dvou stran A4, f) portfolio nejvýznamnějších realizovaných projektů. Přihlášku doručte výlučně elektronicky do 20.6.2023 emailem (volnamista@tul.cz- Ing. Alena Šírková - personální odd. TUL, v kopii: jitka.havlikova@tul.cz - Mgr. Jitka Havlíková, tajemnice FUA). VŘ je od 18.5.2023 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo jiný světový jazyk

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
66955779
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta umění a architektury
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1323 nabídek práce na Liberecku