Nabídka práce ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - ORGANICKÝ/Á CHEMIK/ČKA DO ODDĚLENÍ NANOCHEMIE 8300 - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - ORGANICKÝ/Á CHEMIK/ČKA DO ODDĚLENÍ NANOCHEMIE 8300 v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 19.05.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (12 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
ÚSTAV PRO NANOMATERIÁLY, POKROČILÉ TECHNOLOGIE A INOVACE - ORGANICKÝ/Á CHEMIK/ČKA DO ODDĚLENÍ NANOCHEMIE 8300
Odvětví:
Věda a výzkum (volná místa na Liberecku)
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Vědečtí, výzkumní a vývojoví pracovníci na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
12
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.05.2023
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: vědecko-výzkumná činnost - oblast organické chemie (syntéza organických sloučenin), provádění a vyhodnocování dílčích experimentů, příprava podkladů pro projektové zprávy a prezentace. DOVEDNOSTI: zkušenost se syntézou organických sloučenin a prezentací vědeckých výsledků ústní a písemnou formou v českém i anglickém jazyce, zkušenost s měřením a interpretací spekter nukleární magnetické rezonance, vysoká míra kreativity a invence při řešení výzkumných projektů, schopnost systematické práce, spolehlivost v dodržování stanovených termínů, smysl pro zodpovědnost a týmovou práci, časová flexibilita, samostatnost, komunikativnost. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské studium organické chemie či příbuzného oboru, znalost českého jazyka, minimálně na úrovni B2, znalost anglického jazyka, minimálně na úrovni B2. PRACOVNÍ POMĚR: 30% úvazek, příp. dle dohody, pr. sml.- doba určitá-1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: 1.7.2023/dle dohody, mzdová tř. C1(R1) dle Vnitřního mzd. předpisu, minimální měsíční tarifní mzda při 100% úv.: 30000 Kč. Možnost výplaty mimořádných odměn v návaznosti na hodnocení výkonu zaměstnance.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a publikační činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, doklad o znalosti AJ na úrovni min. B2 nebo ekvivalent (v příp. nedodání bude znalost ověřena při ústním pohovoru).
Přihlášku do VŘ doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou do 17.6.2023.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) úroveň B2
Čeština (aktivní) úroveň B2

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
66955782
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1323 nabídek práce na Liberecku