Nabídka práce Manipulanti ve výrobě - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULANTI VE VÝROBĚ v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel CIE PLASTY CZ. s.r.o. (26792605). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Manipulanti ve výrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Čtyřsměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenky hrazené zaměstnavatelem
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie roční bonusy, příspěvek na letní dovolenou
Poznámka k nabídce práce:
MANIPULANTI VE VÝROBĚ

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME:praxe v oboru skladové logistiky v automotive výhodou, oprávnění na řízení VZV výhodou, ochota nést zodpovědnost za odvedenou práci, důslednost a pečlivost, přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace, orientace na výsledek, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění dodávky komponent do výroby, zaskladnění a manipulace s rozpracovanou výrobou i hotovými výrobky, přistavení obalů na pracovištích dle plánu výroby, přesun hotových výrobků na předávací místo do expedičního skladu, monitorování skladových podmínek nedokončené výroby, kontrola správné identifikace výrobků, odvoz neshodné výroby na určené místo
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 165Kč /směna, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.com
ov. 23.4.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66961375
Zaměstnavatel:
CIE PLASTY CZ. s.r.o. (26792605)
Kde budete pracovat:
CIE PLASTY CZ. s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 771 260 603
E-mail: kgrygarova@cieautomotive.com

Další nabídka práce podle lokality