Nabídka práce Manipulant/ka VZV - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULANT/KA VZV v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Geomine a.s. (27657191). Výše nabídnuté mzdy je 29 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Manipulant/ka VZV
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
24 000 až 29 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování nebo stravenkový paušál
Jiné výhody odměnu za plnou pracovní docházku až 1000,- Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pozice:manipulant/ka VZP
Náplň práce:
- manipulace s materiálem, výrobků a polotovarů v provozu
- manipulace s kovovým odpadem
- nakládka a vykládka vozidel
- údržba a péče o prostory a načiní - obsluha VZV
Požadujeme:
- platný průkaz VZV
- samostatnost
- manuální zručnost a spolehlivost
Nabízíme:
- práci na HPP přímo u zaměstnavatele
- nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru
- odměnu za plnou pracovní docházku až 1.000,-
- stravenkový paušál nebo závodní stravování
- neformální firemní akce ( večírky, sportovní aktivity )
- možnost využití benefitů firmy ( sportovní či relaxační aktivity )
Nástup dle dohody na dobu určitou do 31.7.2024. Mzda: 24 000,- až 29 000,- Kč
Kontakt: Lantošová Veronika, tel.: 318 406 403, e-mail: veronika.lantosova@geomine.cz
První kontakt telefonicky po - pá od 8:00 do 15:30 hod., e-mailem, osobně.
Místo výkonu práce: Geomine a.s., Husova č.p. 570, Příbram VI-Březové Hory

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) platný průkaz
Jiné samostatnost, manuální zručnost

Reference:
66964852
Zaměstnavatel:
Geomine a.s. (27657191)
Kde budete pracovat:
Geomine a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 318 406 403
E-mail: veronika.lantosova@geomine.cz