Nabídka práce Montážní - výrobní dělník/dělnice - provozovna SMART Automotive s.r.o. - pracoviště: Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ - VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE v lokalitě provozovna SMART Automotive s.r.o. - pracoviště: Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel SMART Automotive s.r.o. (04590864). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 760 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Montážní - výrobní dělník/dělnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektronických zařízení
Počet volných míst:
40
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
20 760 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování zvýhodněné
Zvláštní prémie příplatky, prémie, bonusy
Jiné výhody možnost čerpání záloh na mzdu, zvýhodněné volání
Náplň práce: sestavování částí elektronických zařízení do vyšších celků.
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, zaměření na kvalitu, dobrý zdravotní stav.
První kontakt e-mailem, nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 16:00hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel SMART Automotive s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66971446
Zaměstnavatel:
SMART Automotive s.r.o. (04590864)
SMART Automotive s.r.o. - pracoviště: Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 017 639
E-mail: p.smejkalova@simixcz.cz