Nabídka práce Seřizovači válcovacích tratí - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČI VÁLCOVACÍCH TRATÍ v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel STÍN KOVO s.r.o. (28632346). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 145 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Seřizovači válcovacích tratí
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha zařízení na tváření kovů ve válcovnách
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
145 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
SEŘIZOVAČI VÁLCOVACÍCH TRATÍ
Firma STÍN KOVO s.r.o., přední výrobce stínicí techniky v ČR, přijme do svého kolektivu SEŘIZOVAČE VÁLCOVACÍCH TRATÍ.
NÁPLŇ PRÁCE: Seřizování a údržba, válcovací tratě různých velikostí, podpora pro naši výrobu ISSO žaluzií a profilů, výroba válcovaných profilů pro stínicí techniku.
NABÍZÍME: Práce na ranní směnu, perspektiva dlouhodobé práce, individuální benefity
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době 8:00 - 15:00 h. na čísle: 735 700 243 nebo e-mailem na: prace@stin.cz
Ov.tel.: 6.3.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66977593
Zaměstnavatel:
STÍN KOVO s.r.o. (28632346)
Kde budete pracovat:
STÍN KOVO s.r.o. 02
Kontaktní údaje:
Tel.: 735 700 243
E-mail: prace@stin.cz

Další nabídka práce podle lokality