Nabídka práce Pracovníci úklidu (vyhrazeno pro OZZ a OZP s max. 2. st) - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI ÚKLIDU (VYHRAZENO PRO OZZ A OZP S MAX. 2. ST) v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel ALTE service group, s.r.o. (07840799). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 130 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovníci úklidu (vyhrazeno pro OZZ a OZP s max. 2. st)
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
130 Kč/hod
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVNÍCI ÚKLIDU (vyhrazeno pro OZZ a OZP s max 2.st.)
Naše úklidová firma příjme pracovnici úklidu.
POŽADUJEME: Pečlivost, smysl pro pořádek, samostatnost, zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o běžný úklid ve škole. Úklid probíhá v odpoledních hodinách a to od 16:00 hod.
NABÍZÍME: Bonusy za dobře odvedenou práci.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky na čísle 776 255 952 Po-Pá v době od 9:00-15:00 hodin paní Tereza Javorská
Ov.tel.: 28.2.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné

Ano, ALTE service group, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66977982
Zaměstnavatel:
ALTE service group, s.r.o. (07840799)
Kde budete pracovat:
ALTE service group, s.r.o. 04
Kontaktní údaje:
Tel.: 776 255 952
E-mail: alte2015@email.cz