Nabídka práce IT Program Management Principal - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa IT PROGRAM MANAGEMENT PRINCIPAL v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 11.09.2023 firma - zaměstnavatel Honeywell, spol. s r.o. (18627757). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 145 000 Kč .

Pracovní pozice:
IT Program Management Principal
Odvětví:
Informační technologie
Management
Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.09.2023
Mzda:
145 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

Náplň práce:
Poskytování odborných znalostí v oblasti projektového řízení a zajištění efektivní dodávky mnoha komplexních
projektů v rámci IT. Sestavení projektových týmů, definice cílů projektu,
dohlížení na kontrolu kvality po celou dobu životního cyklu projektu.
Poskytování vedení ve zlepšování IT procesů a programů.

Následujíci zkušenosti jsou vítany:
- Zkušenosti s plánovaním a implementací projektů
- Zkušenosti s vývojem IT strategií
- Angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66982893
Zaměstnavatel:
Honeywell, spol. s r.o. (18627757)
Kde budete pracovat:
Honeywell, spol. s r.o. - HTS CZ o.z.
Kontaktní údaje:
E-mail: volna-pracovni-mista@email.cz

Další nabídka práce podle lokality