Nabídka práce FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - LEKTOR/ KA nebo ASISTENT/KA nebo ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - LEKTOR/ KA NEBO ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 07.11.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA ZDRAVOTNICKÝCH STUDIÍ - LEKTOR/ KA nebo ASISTENT/KA nebo ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Asistenti na vysokých školách
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
07.11.2023
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: pedagogická činnost-přednášky a vedení seminářů, zkoušení, vedení kvalifikačních prací, tvorba výukových materiálů a studijních elektronických opor, vědecko-výzkumná a publikační činnost, realizace projektů a práce na projektech dle definovaných cílů, sebevzdělávací aktivity. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání, odbornost v oboru psychologie, farmakologie nebo informačních zdrojích, praxe v oboru 3 až 5 let, pro pozici Lektor: VŠ vzdělání v jednom z uvedených oborů, pro pozici Asistent: zahájené Ph.D. studium v jednom z uvedených oborů, pro pozici Odborný asistent: vědecká hodnost Ph.D. či CSc. v jednom z uvedených oborů. DOVEDNOSTI: pedagogické a odborné dovednosti v daném oboru, vědecká kreativita a práce v týmu, samostatné vedení výzkumu, praxe ve výzkumných a vědeckých aktivitách, publikační činnost, znalost AJ. PRAC.POMĚR: výše úvazek dle dohody, prac. sml. -na dobu určitou 3 roky s možností prodloužení. NÁSTUP: leden 2024/dle dohody, mzd. zařazení A3, A2 nebo A1 dle vnitř. mzd. předpisu TUL v návaznosti na pozici a odbornou praxi (lektor A1: Mgr., popř. Bc., asistent A2 - Mgr + studium v doktorském stud. programu, odborný asistent A3 - CSc., Ph.D.).
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklad o zapsání do probíhajícího doktorského studia, doklady o odborné způsobilosti, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 07.12.2023. Výběr. Řízení je od 07.11.2023 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
67004222
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
TUL - Fakulta zdravotnických studií
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1137 nabídek práce na Liberecku