Nabídka práce FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - DOCENT/KA NA KATEDRU BIOLOGIE - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - DOCENT/KA NA KATEDRU BIOLOGIE v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 10.11.2023 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - DOCENT/KA NA KATEDRU BIOLOGIE
Odvětví:
Školství (volná místa na Liberecku)
Profesní zařazení:
Docenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
10.11.2023
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: vzdělávací činnost v oboru didaktiky biologie - vedení přednášek a seminářů, vedení závěrečných prací, vědecko-výzkumné aktivity a publikační činnost v oboru didaktika biologie, sebevzdělávací aktivity. DOVEDNOSTI: pedagogické dovednosti, samostatnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost. VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské vzdělání přírodovědného směru, habilitační řízení v oboru didaktiky biologie nebo pedagogiky, příp. v příbuzných oborech, odborná a publikační činnost v daném oboru. PRAC.POMĚR: 50% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 31.12.2026, s možností prodloužení. Mzda 40000,- Kč při plném pracovním úvazku. NÁSTUP: leden 2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A4 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, předškolní zařízení, dovolená navíc
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp. ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 10.12.2023. Výběr. Řízení je od 10.11.2023 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
67005178
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Prohlédnout dalších 1137 nabídek práce na Liberecku