Nabídka práce MANAŽER PRODEJE na HPP (FIXNÍ PLAT + BONUSOVÝ SYSTÉM) - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAŽER PRODEJE NA HPP (FIXNÍ PLAT + BONUSOVÝ SYSTÉM) v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 12.02.2024 firma - zaměstnavatel MIRAI INTEX s.r.o. (05649099). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 70 000 Kč .

Pracovní pozice:
MANAŽER PRODEJE na HPP (FIXNÍ PLAT + BONUSOVÝ SYSTÉM)
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
12.02.2024
Mzda:
70 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE:
• Vyhledávání a přitahování nových klientů a partnerů.
• Práce se základnou stávajících klientů a partnerů společnosti.
• Vyjednávání a uzavírání obchodních kontraktů.
• Vývoj a implementace strategie pro propagaci našich produktů na trhu.
• Účast na odborných konferencích a seminářích, kde budete prezentovat společnost a průběžně se seznamovat s vývojem a novinkami v oblasti chladicího průmyslu.

POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru; ideálně se zaměřením na strojírenství.
• Praxi na obdobné pozici v délce ideálně 3 let.
• Zkušenosti s prodejem chladících zařízení nebo jiných zařízení pro průmysl.
• Dobré uživatelské znalosti práce s PC (zejména MS Office).
• Zkušenosti se CRM systémy a programy pro řízení prodeje.
• Anglický jazyk na úrovni umožňující komunikaci se zahraničními klienty a partnery.
• ŘP sk. B, aktivního řidiče.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67015692
Zaměstnavatel:
MIRAI INTEX s.r.o. (05649099)
Kde budete pracovat:
MIRAI INTEX s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 736219411
E-mail: i.slavikova@mirai-intex.cz