Nabídka práce ELEKTROMECHANICI, ELEKTRIKÁŘI, MaR. - Třinec na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMECHANICI, ELEKTRIKÁŘI, MAR. v lokalitě Třinec na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 05.06.2024 firma - zaměstnavatel Klimaprodukt, a.s. (25897250). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ELEKTROMECHANICI, ELEKTRIKÁŘI, MaR.
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.06.2024
Mzda:
28 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 25 dnů dovolené, příspěvek na stravné, zaměstnanecký benefit, penzijní připojišt
Poznámka k nabídce práce:
TŘ z:11/1/2024 a:3/6/2024
Náplň práce:
- montážní činnost elekto a MaR na klimatizačních a vzduchotechnických jednotkách a samotná výpomoc při těchto montážích
- práce i pro absolventy.
Nabízíme:

- 25 dnů dovolené, příspěvek na stravné, zaměstnanecký benefit, penzijní připojištění a další.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Reference:
67018268
Zaměstnavatel:
Klimaprodukt, a.s. (25897250)
Kde budete pracovat:
Klimaprodukt, a.s. - pracoviště
Třinec na Frýdeckomístecku
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 219 973
E-mail: marian.wojnar@klimaprodukt.cz