Nabídka práce Samostatný skladník/ce v mezinárodní dopravě - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa SAMOSTATNÝ SKLADNÍK/CE V MEZINÁRODNÍ DOPRAVĚ v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel DORYS CZ, s.r.o. (25712659). Výše nabídnuté mzdy je 46 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Samostatný skladník/ce v mezinárodní dopravě
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
43 000 až 46 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: Samostatný skladník/ce v mezinárodní dopravě
Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: 777 747 606, e-mail: zdenek@dorys.cz
První kontakt telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.nebo osobně.
Požadujeme:
praxi s VZV, řidičský průkaz sk C,E vítán, rychlost, samostatnost, zodpovědný přístup
Náplň práce:
nakládka, vykládka vozidel, překládání vozidel, manipulace s vozidlem, svoz zboží z okolí firmy, práce s VZV,
Nástup od 2/2024 na dobu určitou do 1/2025.
Mzda: 43 000,- až 46 000,- Kč
Místo výkonu práce: DORYS CZ, s.r.o., Brod č.p. 52, Příbram 1

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C váítán
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E vítán
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) praxe
Jiné rychlost,samostatnost,zodpovědný přístup

Reference:
67021651
Zaměstnavatel:
DORYS CZ, s.r.o. (25712659)
Kde budete pracovat:
DORYS CZ, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: zdenek@dorys.cz

Další nabídka práce podle lokality