Nabídka práce EKONOMICKÁ FAKULTA - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU INFORMATIKY - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa EKONOMICKÁ FAKULTA - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU INFORMATIKY v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 06.02.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
EKONOMICKÁ FAKULTA - LEKTOR/KA, ASISTENT/KA NEBO ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA PRO KATEDRU INFORMATIKY
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Asistenti na vysokých školách
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.02.2024
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTERISTIKA: pedagogická činnost se zaměřením na obor IT a informační systémy, vědeckovýzkumná činnost - zapojení se do řešených projektů na katedře, příprava nových projektů, publikační činnost v oboru informatika, sebevzdělávací aktivity, vedení bakalářských, případně diplomových prací. DOVEDNOSTI: doložená praxe v oboru IT je výhodou, softwarové znalosti MS Office na pokročilé úrovni, znalosti informačních systémů a databází, samostatnost, komunikativnost, pracovní flexibilitu, odpovědnost, schopnost týmové práce, znalost anglického jazyka slovem i písmem. VZDĚLÁNÍ: ukončené magisterské vzdělání - obor IT (pozice Lektor), zahájené studium v doktorském stupni ve výše uvedeném oboru nejpozději před vznikem pracovního poměru, doktorské studium je podmínkou pro vznik pracovního poměru (pozice Asistent), vysokoškolské vzdělání a vědecká hodnost Ph.D. v oboru IT (pozice Odborný asistent). PRAC. POMĚR: 100% úv., prac. sml.- doba určitá 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: duben-září 2024/dle dohody. Mzdová třída A1, A2 nebo A3 dle Vnitřního mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné a pedagogické činnosti, doklady o ukončeném vzdělání, doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. doklad o zapsání do probíhajícího doktorského studia, hodnocení z předchozího pracoviště, potvrzení o zahájeném doktorském studiu nebo potvrzení o přijetí k doktorskému studiu v oboru IT, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy. Přihlášku doručte do 07.03.2024 emailem (volnamista@tul.cz ) nebo poštou na uvedenou adresu. VŘ je od 06.02.2024 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Kontaktní údaje

Reference:
67025734
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další nabídky volných pracovních míst