Nabídka práce Zámečník - Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍK v lokalitě Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 19.02.2024 firma - zaměstnavatel BOKI Industries a.s. (25767101). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zámečník
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Svářeči
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.02.2024
Mzda:
23 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Jsme dynamicky se rozvíjející, exportní firma v oblasti strojírenství (zpracování plechu na zakázku) a tepelné technice. Mezi naše zákazníky patří nadnárodní společnosti včetně výrobců z oblasti kolejových vozidel. Víme, že úspěch firmy závisí na našich zaměstnancích.

Popis pracovní pozice:
x rozměřování a ruční zpracování strojních součástí, pilování, nýtování, řezání závitů, vrtání, lisování, tmelení.

Co od Vás očekáváme:
x vyučení ve strojírenském oboru výhodou (nikoliv podmínkou),
x praxe v oboru je výhodou,
x čtení technických výkresů,
x manuální zručnost,
x samostatnost,
x orientace na detail,
x schopnost se učit novým věcem.

Zaměstnanecké výhody:
x kompletní zaškolení a zapracování,
x možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace,
x motivující finanční ohodnocení,
x stravenky,
x 5 týdnů dovolené,
x příplatek za odpolední nebo noční směnu,
x příplatek za ztížené pracovní podmínky,
x příspěvek na penzijní připojištění,
x výhodný firemní mobilní tarif,
x další benefity.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO - ČT 9,00 - 14,00 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67029318
Zaměstnavatel:
BOKI Industries a.s. (25767101)
Kde budete pracovat:
BOKI Industries a.s. P
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 765 860
E-mail: hedvika.bohuslavova@bokiindustries.com