Nabídka práce Obsluha baru a kasy Hotel Spálov - Semily

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA BARU A KASY HOTEL SPÁLOV v lokalitě Semily přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel SUNDISK s.r.o. (25499441). Výše nabídnuté mzdy je 26 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha baru a kasy Hotel Spálov
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Číšníci a servírky
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
24 000 až 26 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování na směně zdarma
Jiné výhody firemní oblečení, možnost školení, zaměstnanecké slevy
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce
Obsluha kasy
Příprava studených a teplých nápojů
Udržování pořádku
Komunikace s hosty

Jaké jsou naše požadavky?
Příjemné a profesionální vystupování a přátelský přístup k zákazníkům
Chuť do práce
Flexibilita s ohledem na práci ve všední dny i o víkendech
Komunikativnost, přesnost a spolehlivost
Předchozí zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou

Co vám nabízíme?
Důkladné zaškolení pro zajištění hladkého startu na pozici
Pracovní rozvrh sestavený 14 dní dopředu
Pravidelný výplatní cyklus
Stravování na směně ZDARMA
Zaměstnanecké slevy
Přátelský a podpůrný tým
Firemní oblečení
Možnost školení a rozvoje vašich dovedností
Perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu (možnost stát se vedoucí směny)
Smlouva na HPP, DPČ, DPP

zdarma stravování na provozu, zaměstnanecké slevy, firemní oblečení

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67030569
Zaměstnavatel:
SUNDISK s.r.o. (25499441)
Kde budete pracovat:
SUNDISK s.r.o. - Hotel Spálov
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@sundisk.cz

Další nabídka práce podle lokality