Nabídka práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE EXPEDICE - E-shop CZ, SK, PL, RO - Náchod

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE EXPEDICE - E-SHOP CZ, SK, PL, RO v lokalitě Náchod přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel ROBOT WORLD s.r.o. (49813366). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK / PRACOVNICE EXPEDICE - E-shop CZ, SK, PL, RO
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
24 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty - výhodné nákupy atd.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pracovní režim - jednosměnný provoz 07:30 - 16:30 hod. / později dvousměnný provoz 11:30 - 20:00 hod. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: příjem a výdej zboží, manipulace se zbožím v rámci skladu, balení balíků pro zákazníky, práce v systému POHODA a interním systému, inventarizace zásob, obsluha manipulační techniky.

Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání, platný řidičský průkaz skupiny B, zkušenost s vysokozdvižným vozíkem výhodou, znalost systému POHODA výhodou, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, flexibilita a aktivní přístup.

Zaměstnavatel nabízí: zaměstnání stabilního zaměstnavatele; možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti; příjemný pracovní kolektiv; možnost vyzkoušení produktů doma; zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na produkty - výhodné nákupy).

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: koblizek@robotworld.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC dobrá znalost práce na PC (Word, Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67031647
Zaměstnavatel:
ROBOT WORLD s.r.o. (49813366)
Kde budete pracovat:
ROBOT WORLD s.r.o. - provozovna Mlýnská
Kontaktní údaje:
E-mail: koblizek@robotworld.com

Další nabídka práce podle lokality