Nabídka práce Skladník/ce - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/CE v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 14.03.2024 firma - zaměstnavatel Raben Logistics Czech s.r.o. (24705128). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 31 510 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Skladník/ce
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
14.03.2024
Mzda:
28 646 až 31 510 Kč
První kontakt telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 16:30 hodin.
Náplň práce:
Práce se skvělými kolegy v čistém skladu
Vykládání a nakládání kamionů, hlavně s VZV
Přijímání a výdej zboží ze skladu, s tím Vám pomůže skener a náš systém
Přebalování a označování zboží
Směnnost - ranní, odpolední, noční. Ranní od 6:00-14:00, odpolední od 14:00-22:00, noční od 22:00-06:00.
Praxe s prací na VZV a retraku je výhodou.
Vhodné i pro občany Ukrajiny.

Fixní mzdu a k ní měsíční odměny
Možnost kariérního růstu, šikovní lidé u nás dostávají šanci
Vstřícného šéfa
5 dní bonusového volna navíc
Stravenkový paušál
Pořádné pracovní oblečení na léto i na zimu
Firemní akce, dárky k životním i pracovním výročím
Vzdělávací kurzy a školení
Čerstvé ovoce a kávu na pracovišti zdarma
Multisport kartu
MOL kartu pro soukromé použití (zvýhodněné ceny pohonných hmot a slevy na výrobky/služby)
Pokud doporučíte dalšího kolegu, získáte k výplatě náborový příspěvek 5 000 Kč
Cafeterii Benefit Plus - každý rok můžete utratit 12 000 Kč za knížky, wellness nebo třeba za dovolenou

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67033347
Zaměstnavatel:
Raben Logistics Czech s.r.o. (24705128)
Kde budete pracovat:
Raben Logistics Czech s.r.o.- Vlastimila Pecha
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 123 853
E-mail: alan.opletal@raben-group.com

Další nabídka práce podle lokality