Nabídka práce Mistr- ová montáže - Zubří na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTR- OVÁ MONTÁŽE v lokalitě Zubří na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 04.03.2024 firma - zaměstnavatel BRANO a.s. (45193363). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Mistr- ová montáže
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.03.2024
Mzda:
27 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravekový paušál
Poznámka k nabídce práce:
MISTR - OVÁ MONTÁŽE
Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- organizace práce na výrobních linkách
- koordinace výroby, spolupráce s lisovnou
- odpovědnost za dodržování standardům dle normy ISO TS 16949
- plánování výroby dle požadavku zákazníků a úzká spolupráce s oddělením logistiky a skladem
- dohled nad evidencí zmetkovitosti
- vytváření a uzavírání výrobních příkazů
- evidence docházek zaměstnanců
- delegování a hodnocení zaměstnanců
- školení zaměstnanců.

Požadavky:
Uživatelská znalost MS Office, Helios Nephrite výhodou, znalost IATF 16949, ISO 9001,
Časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, důslednost, rozhodovací schopnost, dobrý zrak.

NABÍZÍME: stravenkový paušál, motivační finanční ohodnocení- bonus, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění, aj.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 734 697 212 v PO-PÁ v době od 8:00-16:00 hodin,
e-mailem na ivona.betunakova@brano.eu nebo osobně v sídle firmy BRANO a.s. SBU PL Zubří.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67033771
Zaměstnavatel:
BRANO a.s. (45193363)
Kde budete pracovat:
BRANO a.s. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 697 212
E-mail: ivona.betunakova@brano.eu

Další nabídka práce podle lokality