Nabídka práce Technik/technička kvality - Jihlava

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK/TECHNIČKA KVALITY v lokalitě Jihlava přichází na pracovní trh ke dni 19.03.2024 firma - zaměstnavatel SCHURTER Electronics spol. s r.o. (45476624). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technik/technička kvality
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.03.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění,
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň
přijímání, zpracovávání a vyhodnocování reklamací od zákazníků
organizace a řízení procesu zpracování reklamací ve firmě ve spolupráci s ostatními úseky
komunikace se zákazníkem o stavu reklamace, včetně konečného vypořádání
zpracovávání 8D – Reportů; řešení formy náhrady reklamace
posuzování konstrukční a technologické dokumentace z hlediska kvality

Nabízené výhody
klidné pracovní prostředí stabilní výrobní společnosti, práce v menším kolektivu
25 dní dovolené
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
flexibilní začátek/konec pracovní doby
13. mzda
možnosti profesního a mzdového růstu

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz Řidičské oprávnění skupiny B
Jiná způsobilost orientace ve výkresové a výrobní dokumentaci
Jiné znalost nástrojů metod kvality výhodou
Práce s PC MS Office
Angličtina (aktivní) Komunikativní úroveň, znalost druhého jazyka výhodou
Němčina (aktivní) Komunikativní úroveň

Reference:
67034818
Zaměstnavatel:
SCHURTER Electronics spol. s r.o. (45476624)
Kde budete pracovat:
SCHURTER Electronics spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 325 176
E-mail: marek.brazda@schurter.com