Nabídka práce Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech - (Okres Olomouc)

Nabídka volného pracovního místa na pozici Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 11.03.2024 do 15.05.2024. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Olomouc | Mzda: 19 500 Kč | Místo výkonu práce: Olomouc - průmyslová zóna - stavba IP system. Nástup možný ihned. Máme zájem o seriózní zájemce na dlouhodobou spolupráci. Praxe…

Olomouc | Mzda: 19 500 Kč | Kontakt POUZE telefonicky.

Olomouc | Mzda: 19 500 Kč | Místo výkonu práce: Olomouc. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Osobní kontakt je možný na adrese Legionářská č.p. 1319/10, Olomouc (jižní tribuna Androva…

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa

Užitečné informace k pracovnímu místu

Pomocní pracovníci ve stavebnictví a dělníci pomáhají kvalifikovaným řemeslníkům a vykonávají pracovní činnosti na stavbách a staveništích. Zaměstnávají je stavební firmy, živnostníci a dodavatelé prací a provozovatelé.

Volná pracovní místa MoliMex Ingtrade s.r.o.

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.