Nabídka práce ÚČETNÍ JUNIOŘI - Čelčice na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ JUNIOŘI v lokalitě Čelčice na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel ALIKA a.s. (65138244). Výše nabídnuté mzdy je 37 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
ÚČETNÍ JUNIOŘI
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní všeobecní
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
30 000 až 37 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Naturální výhody
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
Životopisy zasílat na personalistika@alika.cz, kontaktní osoba Mezuliánková Hana Bc., tel.: 588 003 713
Pracovní doba: 08:00 - 16:30.

Náplň práce: fakturace, kontrola správnosti účetních dokladů, administrativní práce apod. až po plné zapracování

Nabízíme: smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 sick days navíc k řádné dovolené, odměna za odpracované roky, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění až 1500Kč/měsíc, slevy na zboží v podnikové prodejně, příspěvek na penzijní pojištění, možnost ubytování v areálu firmy, práce v mladém kolektivu a v zázemí stabilní, české, rodinné firmy.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Ano, zaměstnavatel ALIKA a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67037059
Zaměstnavatel:
ALIKA a.s. (65138244)
Kde budete pracovat:
ALIKA a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 588 003 713
E-mail: personalistika@alika.cz

Další nabídka práce podle lokality