Nabídka práce SPECIALISTA/SPECIALISTKA V OBLASTI KVALITY (ZamK) - Hnojník na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/SPECIALISTKA V OBLASTI KVALITY (ZAMK) v lokalitě Hnojník na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 19.03.2024 firma - zaměstnavatel DAEHA EUROPE s.r.o. (01960253). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 120 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SPECIALISTA/SPECIALISTKA V OBLASTI KVALITY (ZamK)
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.03.2024
Mzda:
80 000 až 120 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody - příspěvky na bydlení, firemní auto, příspěvky na obědy.
Poznámka k nabídce práce:
B15 z:19/3/2024 (ZamK)
Náplň práce:
- obnovení a propagace systému kvality IATF16949.
Požadujeme:
- korejský jazyk na úrovni rodilý mluvčí (reporty, prezentace, analýzy dat v korejském jazyce).
Výhodou:
- zkušenosti v oblasti rozvoje plastových dílů v automobilovém průmyslu
- zkušenosti v řízení kontroly kvality pro vstřikování plastových dílů
- ŘP skupiny B
- praxe v oboru.
Nabízíme:
- příspěvky na bydlení, firemní auto, příspěvky na obědy.
Kontakt telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Jazykové znalosti:
Jiné (aktivní) korejský jazyk na úrovni rodilý mluvčí

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67038529
Zaměstnavatel:
DAEHA EUROPE s.r.o. (01960253)
Kde budete pracovat:
DAEHA EUROPE s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 172 165 (PO-PÁ 8:00-17:00 hod.)
E-mail: deaha.vladanmarek@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality